ثبت نام و پرداخت هزینه

1- چگونه باید یک دوره آموزش را انتخاب و ثبت نام کرد؟

فرد متقاضی با مراجعه به وب سایت مرکز می تواند به لیست کلیه دوره های آموزشی دسترسی داشته و پس از انتخاب دوره آموزشی مورد نظر ، محتوای آن را بررسی نموده  و سپس اقدام به ثبت نام و خرید آنلاین  دوره نماید ، همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند با مشاورین مرکز در ارتباط باشد.

۲- آیا یک نفر می تواند همزمان در چند دوره ثبت نام نماید؟

بله، هر فرد متقاضی می تواند در هر تعداد دوره که مایل باشد ثبت نام و پس از دریافت پکیج آموزشی و مطالعه محتوای آن ، در آزمون آنلاین شرکت نموده و پس از قبولی در آزمون دوره های مربوطه گواهینامه معتبر ملی دوزبانه را دریافت نماید.

۳- آیا آموزش های شما مربوط به یک شهر یا استان خاص می باشد؟

خیر – کلیه افرداد در سرتاسر ایران می توانند از خدمات مرکز آموزش مجازی پارس استفاده نمایند ، یکی از مزیت های آموزش مجازی ، آموزش در هر مکان و زمان می باشد.

4- پرداخت شهریه به چه شکل میباشد؟

معمولا با توجه به شهریه مناسب دوره های مرکز پارس پرداخت شهریه بصورت نقدی انجام می پذیرد ، مگر در مواردی که فرد متقاضی چندین دوره را انتخاب نموده باشد ، که بخشی از آن را بصورت تقسیط و پرداخت با چک می تواند انجام نماید.

۵- هزینه دوره ها بعد از چند مدت تغییر میکند؟

قیمتها به صورت یکساله است و قیمت های حال حاضر سایت تا مرداد ۹۸ تغییر نخواهد کرد و تغییر قیمت ها سالانه به مرکز ابلاغ میگردد و در وبسایت اعمال خواهد شد.

نحوه آموزش و ویژگی های دوره ها

1- نحوه آموزش در مرکز به چه صورت است؟

دانش پذیر پس از ثبت نام در یکی از دوره های مرکز  ، پکیج آموزشی خود را درب منزل تحویل می نماید ، و شهریه دوره  را هم می تواند به یکی از روش های پرداخت  آنلاین انجام نمایید. پس از مطالعه محتوای آموزشی دوره خود، در آزمون آنلاین موجود در بسته ها و یا آزمون آنلاین سامانه (وب سایت ) شرکت کرده تا ارزشیابی شوید .پس ازقبولی در آزمون، گواهینامه دانش پذیر صادر و با پست ارسال می گردد.

۲- روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟

در روش الکترونیکی یا مجازی دانشپذیر محتوای آموزشی خود را شامل کتب و جزوات (به صورت EBOOK یا همان فایلهای پی دی اف دریافت ) و فایل های تصویری و صوتی و مالتی مدیا مربوط به دوره خود را دریافت می نماید . دانشپذیر این محتوای آموزشی را مطالعه و مشاهده می نماید و بعد از آن در آزمون آنلاین شرکت می کنید .  در صورت قبولی،در آزمون گواهینامه برای دانشپذیر صادر و ارسال می گردد.

۳- مدت زمان هر دوره چقدر طول میکشد؟

مدت زمان پیش بینی شده برای شرکت در آزمون و یا ارائه مقاله جهت ارزشیابی سه ماه است که شما پس از آن زمان و قبولی ، گواهینامه خود را دریافت خواهید کرد.

۴- ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟

هر دوره آموزشی یک مدرس و پشتیبان مربوط به خود دارد که این افراد از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان عالی رتبه دانشگاه ها می باشند. هر دوره مدت ساعت مشخص شده ای دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس جزوات پایه آن تهیه گشته و در کنار آن فایلهای مولتی مدیا شامل فایل صوتی تدریس اساتید مربوطه و فیلم آنها ارائه میگردند. دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورند.

۵- نمونه ای از آموزش هاتون رو کجا میتونم ببینم؟

مرکز آموزش مجازی پارس ، بخشی از دوره های آموزشی خود را (در حدود ۳۰ درصد از کل محتوا ) را به صورت نرم افزار های کاملا رایگان اندرویدی در سامانه هایی چون کافه بازار، مایکت، کندو و…عرضه کرده است که با مراجعه به این سایت سامانه ها از طریق لیست های زیر میتوانید به آنها دست پیدا کنید.

۶- مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟

پس از ثبت نام شما در سایت، همکاران ما اطلاعات شما را کنترل و در صورت تایید، بسته آموزشی شما از طریق شبکه سراسری پست جمهوری اسلامی ایران  برای شما ارسال می گردد، همچنین گواهینامه پایان دوره شما نیز از همین طریق پس از قبولی در دوره برایتان ارسال خواهد شد.

۷- اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟

شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

۸- روش یادگیری دوره های عملی چگونه است ؟

همه ی دوره ها علمی از دو قسمت علمی و تئوری تشکیل می شود و مثلا دوره ی مانند بازرسی جوش هر چند که مباحث عملی در آن وجود دارد اما قسمت تئوری آن نیز بسیار پر محتوا است، از این رو مرکز پارس کلیه ی مباحث قسمت تئوری را آموزش می دهد و مباحث عملی آنرا در صورت درخواست جمعی از دانش پذیران برگزار خواهد کرد البته در مدارک صادره عنوان بحث فقط تئوری گفته نمی شود.

۹- برخی از دوره ها کتابهایش در بازار است آیا با خواندن آن کتابها دیگر احتیاجی به گذراندن دوره های مشابه نیست؟

تمام مباحث علمی دنیا، چه در مرکز پارس و چه در سایر مراکز علمی همگی بحث مشترکی دارند، اما این به آن معنی نیست که با خواندن یک کتاب می توان کل دوره را آموزش دید، بلکه مطالعه مباحث دوره بسیار مفید برای کاربران است.

۱۰- چه مدت وقت داریم تا مقاله را بفرستیم (مدت زمان دوره چقدر است)؟

زمان ارسال مقاله و مدت دوره به شما بستگی دارد. یعنی شما از زمان تحویل بسته آموزشی هر موقع که خواستید تا سقف سه ماه می توانید مقاله خود را ارسال نمایید.

۱۱- مقاله ها ی پایان دوره باید چگونه باشد تا مورد تایید قرار گیرد؟

شما باید در ازای هر جزوه یک مقاله یک تا ۳ صفحه ای از مطالبی که خواندید تهیه کنید تا بیانگر میزان درک شما از دوره باشد. پس از بررسی این مقاله نتیجه آن به شما اعلام میگردد.

۱۲- آیا اگر در آزمون آنلاین قبول نشدم دوباره باید ثبت نام کنم؟

خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید بایدمحتوای دوره را مطلالعه و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت کنید. در سامانه lms سه آزمون تستی برای شما فعال است . چنانچه در هیچ یک از آزمونها نتوانید نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرید و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما وتسلط بر محتوای آموزشی طبق در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

۱۳- اگر دوره ای در سایت موجود نباشد می توان گواهینامه آنرا به مرکز شما درخواست داد؟

بله، به صورت یک ایمیل در خواست خود را برای  مرکز ارسال کنید و در صورت مناسب  آن دوره بودن طراحی شده و به لیست دوره های مرکز اضافه می شود. و سپس گواهینامه آن نیز قابل دریافت می باشد.

نحوه آزمون

۱- آیامی شود بدون شرکت در آزمون آنلاین مدرک مرکز را دریافت کرد؟

خیر.فقط تحت شرایط خاص در صورتی که با ارائه نامه یا مدارک خاص بر ما ثابت شود که آن تخصص مورد نظر در شما وجود دارد می توانید بدون شرکت در آزمون آنلاین گواهی دریافت کنید.

۲-احتمال دارد کسی موفق به اخذ گواهینامه نشود؟

تمامی دانشپذیران پس از گذراندن دوره و شرکت در آزمون آنلاین ، در صورتی که نمره قبولی کسب نکردند دوباره قادر به شرکت در آزمون آنلاین خواهند بود. بدین ترتیب تقریبا ۹۵ درصد شرکت کنندگان گواهینامه دریافت میکنند و ۵ درصد باقیمانده کسانی هستند که در آزمون آنلاین مجدد شرکت نکرده اند.

۳- بعد از ارسال مقاله چه مدت طول می کشد که مدرک به دستمان برسد؟

پس از ارسال مقاله، یک هفته طول می کشد که مقاله شما بررسی شود و بعد از آن مدارک فارسی و لاتین مرکز یک تا دو هفته و مابقی مدارک دو هفته تا چهار هفته طول می کشد که به دست شما برسد.

۴- روش آزمونهای شما به چه صورت میباشد ؟

روش آزمونهای ما معمولا همان سوالاتی است که در محتوای ارائه شده موجود می باشد و نهایتا با احتمال بالای ۹۰ درصد در آزمون الکترونیکی قبول می شوید .

اعتبار مدارک

۱- اعتبار مدارک شما در چه حد است؟

مرکز پارس دارای اعتبارات و مجوزات به شرح زیر می باشد:

۱- مجوز از سازمان برنامه و بودجه
۲- اخذ گواهی نامه تأیید صلاحیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد
۳- مجوز سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان به مجموعه پارس پندار نهاد در زمینه امور مالی و بازرگانی و فناوری اطلاعات
۴- اخذ گواهی ثبت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
۵- اخذ مجوز نشر دیجیتال در سه حوزه ، رسانه برخط ، بر روی حامل و نرم افزار موبایل با مجوز رسمی شماره ۹۳/۵۶۴ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ مرکز توسعه فناوری اطلاعات در رسانه های دیجیتال
۶- اخذ مجوز در برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
۷- مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
۸- نمادتأیید صلاحیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد
۹- دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن وتجارت
۱۰- لوگوی طلایی ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دوره های مرکز کوتاه مدت و مدارک آن نیز جزو مدارک کوتاه مدت محسوب میشود.مانند مدارک فنی حرفه ای که البته ترجمه آن را دادگستری انجام می دهد و وزارت خارجه مهر می کند .در ضمن این مدارک قابل معادل سازی با مدارک دانشگاهی نمی باشد.برای اطلاعات بیشتر به قسمت اعتبارات و مجوزات سایت مراجعه نمایید.که البته شما می توانید گواهینامه های معتبر دیگری که از سازمان های بین المللی معتبر جهان صادر می شوند و نیز مانند آنچه در سایت آمده است نیز دریافت نمایید.اینجا کلیک کنید.

ضمنا اعتبار این مرکز و مدارک آن به تایید کارشناس رسمی دادگستری نیز رسید است همچنین این مراکز با معتبرترین مراکز علمی دنیا در کشورهای چون آلمان، انگلستان ، کانادا و استرالیا قرارداد همکاری دارد ، جهت اطلاعات بیشتر به قسمت اعتبارات و مجوزات مراجعه نمایید

۲- فرق شما با سایر مراکز آموزش مجازی چیست؟

ما مدعی هستیم اولین و بهترین برند آموزش مجازی ایرانیم چون از بهترین پرسنل ، امکانات و محتوای آموزشی بهره مندیم و نشان این موارد انتخاب بعنوان برترین شیوه آموزش نوین الکترونیکی  کشور و کسب چندین لوح تقدیر از سازمان ها و مقامات مهم کشوری می باشد  و در حوزه اخذ مجوزات معتبر از سایر مراکز آموزشی  کامل تر هستیم  . از دانشپذیران عزیز تقاضا داریم به دقت به مجوزات و اعتبار و محتواها مراکز آموزش مجازی دقت نمایند و برترین برند آموزشی را برای کسب مهارت انتخاب نماید.

۳- گواهینامه های شما مورد تایید کجاست؟

مرکز پارس دارای مجوزات متعدد به شرح آنچه در اعتبارات و مجوزات مرکز می بینید می باشد در نتیجه گواهینامه های صادره این مرکز مورد تایید کلیه نهادهای صادر کننده مجوز برای مرکز می باشد.

۴- مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چه میزان است؟

از زمانی که شما درآزمون آنلاین شرکت کردید  حداقل سه هفته و حداکثر دو هفته بعد گواهینامه شما ارسال میگردد.

۵- این مدارک برای استخدام معتبر است؟

مدارک مرکز پارس در سطح مدارک کوتاه مدت است. مانند مدارک فنی حرفه ای.تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت گرفته از سازمان خود پرسو جو کنید.

۶- چرا گواهینامه شما مورد تایید وزارت ارشاد نیست ؟

این برداشت اشتباه است زیرا گواهینامه هایی که مرکز پارس صادر می کند مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای و غیره بوده و لذا از آنجا که سازمان دولتی است مورد تائید مابقی سازمانهای دولتی از جمله وزارت ارشاد نیز هست .

۷- آیا گواهینامه های مرکز پارس بدلیل اینکه مهر فنی و حرفه ای و دیگر سازمانهای دولتی را ندارد، مورد تایید آنها هست یا خیر؟

سازمانهای فنی و حرفه ای، استاندارد، وزارت ارشاد و … همانطور که در سایت مشاهده میکنید به مرکز پارس مجوز داده اند و با توجه به اینکه این مجوز داده شده یعنی مرکز پارس راتایید میکند. چنانچه تمایل داشته باشید که الزاما مدرکتان مهر تائید فنی و حرفه ای داشته باشد باید در پرتال فنی و حرفه ای ثبت و ارزشیابی شود که نیازمند هزینه بیشتری می باشد

۸- گواهینامه های شما دارای کد استاندارد هست؟

کد استاندارد یک مقوله منحصر به سازمان فنی و حرفه ای است و جز این سازمان هیچ نهاد و یا سازمانی گواهی نامه با کد صادر نمی کند، چنانچه تمایل به دریافت گواهینامه و آموزشهای دارای کد می باشید حتما جهت مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۹- آیا گواهینامه هایی که در کشور ایران استعلام می شود از اعتبار شان کم می شود ؟

خیر . اعتبار این گواهینامه ها با همه گواهینامه هایی که در هر گوشه ی دنیا صادر می شود یکسان است زیرا مهم تائید کننده گواهینامه است که در کشورهای خارجی قرار دارد و منظور از کشور ایران محل حضور شماست ، نه چیز دیگر.

۱۰-چرا فرمت گواهینامه ها تغییر کرده است ؟

همه روزه با اخذ مجوزات و توانمندی های مرکز برای صدور گواهینامه ، نوع گواهینامه بهبود می یابد.

مدارک معادل

۱-آیا این مدارک معادل با دیپلم و یا لیسانس در نظر گرفته می شود؟

مدارک مرکز پارس مربوط به دوره های کوتاه مدت می باشد و معادل مدارک آموزش پرورش، دیپلم و یا مدارک دانشگاهی نمی باشد.

۲- آیا مدرک معادل مورد تائید وزارت علوم میباشد؟

پس الاقاعده مدرک معادل مورد تائید وزارت علوم نیست . تنها یک سال ، وزارت علوم بخش نامه ای به این عنوان مطرح کرد که ، کسانی که مدرک معادل دارند میتوانند در آزمون رشته مورد نظر شرکت کنند ومدرک رسمی دریافت کنند .

۳- کاربرد مدرک معادل چیست ؟

مدرک معادل نشان دهنده تجارت ، توانمندی و تخصص اشخاص میباشد و همچنین در ایران و خارج از کشوراعتبار دارد ولی مورد تائید وزارت علوم نیست.

۴- آیا مدارک معادل مورد تائید موسسات و سازمان ها هست ؟

این بستگی به سازمان مورد نظر دارد .

ایزو

۱- اگر مستندات برای ایزو کافی نبود چه باید کرد ؟

ما پس از بررسی، ایرادات و کمیت کار را به شما اعلام می داریم و شما پس از رفع ایرادات موفق به اخذ ایزو خواهید شد .

۲- اعتبار ایزو کاوش دقیقا به چه صورت میتوان ثابت کرد؟

کاوش یک برند ثبتی زیر نظر شرکت پارس پندار نهاد است . شرکت پارس پندار نهاد برای استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت و ایزو از وزارت صنعت و معدن تجارت مجوز دارد و همچنین برای برقراری دوره های ایزو نیز از سازمان استاندارد، همچنین ما عضو انجمن ملی استاندارد ایران هستیم لذا کلیه مجوزهای لازم برای اعتبار دهی به  ایزو را بدست آورده ایم .

۳- ایزو کاوش مورد تائید سازمان استاندارد برای دریافت نشان استاندارد هست ؟

برای دریافت نشان استاندارد شما به مستندات زیادی نیاز دارید که یکی از آنها داشتن گواهینامه ایزو است . کاوش به دلیل دارا بودن مجوز از وزارت صنعت و معدن و … مورد تائید همه سازمانها از جمله سازمان ملی استاندارد می باشد .

۴- شما چگونه از فرم های خود اظهاری ما متوجه میشوید ایزو توسط ما پیاده سازی شده است یا خیر ؟

همانطور که میدانید کلیه ایزوها استاندارد های تشویقی هستند و شما الزامی برای اخذ آنها ندارید. شرکت کاوش مانند کلیه شرکتها در سراسر دنیا هدف خود را بر غربالگری تصادفی به جای نظارت مستقیم قرار داده اند و هر از چند گاهی شرکت های دارای ایزو را بصورتتصادفی چک می کند و برنامه کاوش برای ایزو نظارت استثوابی است .

۵- ایزو از کجا و بر چه اساسی صادر می شود ؟

وزارت صنعت و معدن مجوزی در زمینه استقرار سیستم های مدیریت کیفیت که همان ایزو است به شرکت ما در پارس پندار نهاد داده است . کاوش یک برند ثبتی از شرکت پارس پندار نهاد است که مجوز اخذ شده از وزارت صنعت و معدن  اقدام به بررسی ، ممیزی شرکتها و صدور گواهینامه های ایزو می کند.

گواهینامه های استاندارد

۱- گواهینامه های استاندارد را چگونه می توانید استعلام کنیم ؟

مدارک سازمان ملی استاندارد در وب سایت مرکز پارس قابل دسترس است ضمن اینکه مجوز استاندارد مرکز پارس در سایت وجود دارد چنانچه  لیست مراکز آموزشی استاندارد را در سایت استاندارد بررسی کنید ، نام این مجموعه در سایت سازمان ملی استاندارد است.

۲- چرا بعضی گواهینامه های استاندارد تک امضاء هست و بعضی ها دو امضاء؟

سازمان ملی استاندارد ، مرکز آموزش مجازی پارس را بعنوان مرکز آموزشی همکار انتخاب کرده و به ما مجوز لازم را داده است . لذا گواهینامه های مرکز پارس بسیار بسیار معتبر و مورد تائید می باشد . اما سازمان ملی استاندارد فقط مدارک کلی را با تعداد ۸ ساعت امضا می کند اما مدارک تک امضاء هم از لحاظ اعتباری با گواهینامه های دو امضاء تفاوتی ندارد .

مدارک فنی حرفه ای

۱- آیا مدارک فنی حرفه ای مهارتی است ؟

مدارک فنی حرفه ای به دو صورت می باشد :

۱-گواهینامه های مهارت

۲-گواهینامه های شرکت در دوره

گواهینامه های مهارتی ، زمانی به شما داده می شود که شما از آموزش پرورش نامه ای با کد سه رقمی بیاورید و ضمن شرکت در کلاس ، در امتحان هماهنگ فنی و حرفه ای شرکت کنید .

شرکت در دوره ، یک طرف آن را سازمان فنی و حرفه ای مهر می کند . گواهینامه بسیار معتبری است و برای ارتقاء شغلی و رزومه شما بسیار کاربردی است .

مرکز پارس نوع دوم را صادر می کند .

۲- روی کدام یک از مدارک فنی و حرفه ای وام داده می شود ؟

برای اخذ وام خوداشتغالی شما به مستندات بسیار زیادی نیازمند هستید که یکی از آنها گواهینامه فنی و حرفه ای و یا جواز کسب است و در گواهینامه فنی و حرفه ای الزامی وجود ندارد ضمن آنکه سیاست آنها بر این مبنا هست  که تا جایی که ممکن است وام پرداخت شود.

انواع مدارک

۱- به طور کلی در کشور چند نوع مدرک داریم ؟

به طور کلی در کشور ۲ نوع مدرک داریم :

۱- رسمی دانشگاهی

۲- مدارک معادل

برای اولین بار سازمان مدیریت صنعتی با سازمانهایی قرارداد بست که کارمندان این سازمان برای ارتقاء آموزش در این سازمان آموزش ببینند و مدرک معادل برای آنها صادر کنند.

۲- تندیس چیست و چه کاربردی دارد؟

تندیس یک یادبود است که بدلیل ارائه خدمتی خاص و یا انجام یک کار فوق العاده و یا توانائی ارزشمند به شما اعطا می شود این تندیس بنا به خواسته شما از طرح های موجود طراحی می شود و با  پلکسی تزئین می شود . و شما رزومه و یا موضوع مورد درخواست را برای ما ارسال می کنید و سپس تندیس به شما اعطاء می گردد.

۳-طریقه اخذ مدرک تافل به چه صورت است ؟

به طور کلی  دو روش برای اخذ تافل وجود دارد :

۱-آزمون حضوری

۲-معرفی به استاد

در آزمون حضوری ، شما برای شرکت در آزمون ثبت نام می کنید و پس از شرکت در آزمون و درصورت قبولی مدرک دریافت می کنید.

در روش معرفی به استاد ، شما نزد یکی از اساتید بین المللی که مورد تائید تافل می باشد مراجعه می کنید ایشان از شما آزمون می گیرد و شما مدرک تافل دریافت می کنید . نزدیکترین اساتید در کشور ما در امارات می باشد .

ما روش دوم را کار میکنم . روش دوم بدین صورت است که شما با پرداخت مبلغ  ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان ثبت نام اولیه شما در وب سایت رسمی تافل به آدرس ets.org ثبت نام اولیه می شود . و اسم شما ثبت می شود که این می تواند خیال شما را از اعتبار گواهینامه راحت کند پس از آن شما مابقی شهریه خود را پرداخت می کنید . ریز نمرات و کارنامه اصلی شما در سایت قابل دسترسی است .

در این روش هیچ مدرک فیزیکی به شما داده نمی شود . همه استعلامات از سایت اصلی تافل است و برای اشخاصی مناسب است که قصد خروج از کشور را دارند.  روش آموزش ما و بسته های آموزشی معمولا همان سوالاتی است که استاد در کشور امارات از شما می پرسد و نهایتا با احتمال بالای ۹۰% در آزمون الکترونیکی قبول می شوید.

انواع مدارک

۲- پشتیبانی دانشپذیران در حال تحصیل چگونه است؟

دانشپذیران از زمان ثبت نام تا پایان دوره از طریق اینترنت که شامل ایمیل، اتاق گفتگو (چت) و تلفن با اساتید و همکاران ما در ارتباط و پشتیبانی می گردند.

۱- آیا شما مجوز از وزارت علوم دارید و اگر ندارید چگونه در حوزه ی آموزشی فعالیت می کنید؟

یکی از ارگانهای ارائه دهنده ی مجوز آموزش وزارت علوم است اما سایر ارگانها زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی می توانند مجوز برگزاری آموزش صادر کنند که ما از آنها مجوز اخذ کرده ایم. (مانند فنی و حرفه ای)